"Dwa Teatry": nagrody dla Stenki i Seweryna. Wielkie święto w Sopocie

swiatseriali.interia.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Danuta Stenka i Andrzej Seweryn na festiwalu 'Dwa Teatry' w Sopocie, siedzący z bukietami na jasnych fotelach.


W Sopocie trwa Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry", który w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia. W trakcie tegorocznej edycji za całokształt twórczości "Wielkie Nagrody" otrzymali Danuta Stenka i Andrzej Seweryn. W poniedziałek, 22 czerwca, TVP Kultura pokaże transmisję gali kończącej festiwal.
Idź do oryginalnego materiału