Death Metal • Re: Deicide

brutalland.pl 7 godzin temu
Już ze 3 miechy non stop widzę Deicide u Ciebie
No adekwatnie to dwa lata! Kurwa, czy jestem jebnięty ?!?!? Ostatni album "Banished By Sin" jest na prowadzeniu już tyle miesięcy! Moje TOP Death metalu rozpoczyna i kończy ten materiał? Czy jestem wariatem? Ja pierdole, kurwa Dżises przesadzasz! Wielbię! Słucham często!

Statystyki: autor: Molotow 666 — 48 min. temu


Idź do oryginalnego materiału