Death Metal • Re: Atheist

brutalland.pl 1 dzień temu
Z Elements to mam tak, iż raz kocham innym razem myślę co za szajs. Jak będę miał fazę na takie granie, to się okaże co przeważy.
Nie no to jest cały czas zajebiste granie, ale faktycznie trzeba mieć na nie po prostu dzień. Na zmęczeniu ta muza totalnie mi nie wchodzi, a kiedy ochota na piwerko i kuksańce, skakańce to wchodzi jak woda.

Statystyki: autor: Vortex — 23 min. temu


Idź do oryginalnego materiału