Czerwcowy wyjazd Klubu Nauczyciela i Sympatyków do Nowego Targu.
Wyjazd okazał się niezwykle udany, a wspólny czas upłynął w wyjątkowo wesołej, serdecznej, pełnej śpiewu i śmiechu atmosferze. To była wspaniała integracja oraz kulturalne, historyczne odkrywanie Podhala. Nadrobiliśmy też rozmowy.
Ciekawa lekcja historii w Muzeum Podhalańskim, pozwoliła nam zgłębić bogatą kulturę, tradycje oraz codzienne życie dawnych mieszkańców regionu. Zachwyciła nas piękna, papieska sala.
Poznaliśmy również unikalne techniki drukarskie w nowoczesnym Muzeum Drukarstwa. Zabytkowe maszyny sprawiły, iż poczuliśmy klimat dawnych pracowni rzemieślniczych.
Wieczór teatralny ze spektaklem „Więzi” w wykonaniu lokalnego Teatru Sporadycznego z Nowego Targu, był głównym punktem programu. Choć Teatr Sporadyczny to grupa amatorska, poziom artystyczny widowiska zachwycił wszystkich uczestników.
Świetna gra aktorska, ogromne zaangażowanie na scenie oraz autentyczne emocje i przesłanie, które zmusza do refleksji jeszcze długo po opuszczeniu sali.
Ogromne brawa dla reżysera i scenarzysty Marcina Kobierskiego oraz całego zespołu za pasję, autentyczność i talent. W dowód wdzięczności wręczyliśmy list gratulacyjny i róże.
Składamy serdeczne podziękowanie Panu Markowi Pławiak Dyrektorowi Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego za wsparcie i udostępnienie autokaru.















