Co nowego w tym tygodniu? "Silos", "X-Men ’97", prequel "Legalnej blondynki" i inne premiery – lista

serialowa.pl 1 godzina temu

Jakie premiery seriali będą miały miejsce w tym tygodniu? Co warto obejrzeć? Oto lista nadchodzących nowości i powrotów – przed nami m.in. „Silos”, czy „Elle”.

Elle (nowość) – 1 lipca, Prime Video

„Elle” to prequel kultowego filmu „Legalna blondynka”. Fabuła opowie historię Elle Woods (Lexi Minetree) jeszcze przed tym, jak trafiła na Harvard, gdzie czuła się wyjątkowo nieswojo. Poznajemy ją w 1995 roku jako nastolatkę próbującą odnaleźć się w niełatwych realiach liceum, gdzie mierzy się z trudnymi przyjaźniami, zakazanym romansem i wątpliwymi wyborami modowymi. Wspierana przez swoją rodzinę we wszystkich życiowych wyzwaniach Elle buduje jeszcze silniejszą więź z matką i pokazuje, iż razem są w stanie poradzić sobie ze wszystkim, bez względu na to, co stanie na ich drodze. Każde kolejne doświadczenie przybliża ją do Elle Woods, którą znamy i kochamy dzisiaj. Wszystkie osiem odcinków zobaczymy w dniu premiery.

X-Men ’97 (sezon 2) – 1 lipca, Disney+

W 2. sezonie „X-Men ’97” zobaczymy bohaterów rozproszonych w czasie i desperacko próbujących wrócić do lat 90., gdzie pojawiają się nowi wrogowie i nowi mutanci. Nowe odcinki w dużym stopniu mają opierać się na postaci potężnego mutanta Apocalypse’a (Ross Marquand), zaś do drużyny mutantów ma dołączyć Polaris (Carolina Ravassa), córka Magneto. Łącznie będzie dziewięć odcinków, trzy pierwsze zobaczymy w dniu premiery.

Przetrwają puszyści (sezon 3) – 2 lipca, Netflix

Trzeci, a zarazem finałowy sezon serialu „Przetrwają puszyści” skupia się na kolejnym, przełomowym etapie w życiu głównej bohaterki, Mavis Beaumont (Michelle Buteau). Po odniesieniu sukcesów zawodowych w wymagającym świecie nowojorskiej mody designerskiej, stylistka zaczyna marzyć o nowej przygodzie, która całkowicie odmieni jej codzienne życie. Łącznie będzie osiem odcinków, z których każdy trwa ok. 30 minut.

Silos (sezon 4) – 3 lipca, Apple TV

W 3. sezonie serialu „Silos” przebój na motywach książek Hugh Howeya będzie kontynuować opowieść o dystopijnej społeczności 10 tysięcy osób żyjących pod ziemią, jednocześnie odsłaniając historię sprzed setek lat. W teraźniejszości Juliette (Rebecca Ferguson) walczy nie tylko z lukami w pamięci, ale i nową rolą… burmistrzyni. Jednocześnie silos podnosi się po rebelii i mierzy z nowym zagrożeniem. Na całość tej serii złoży się 10 odcinków, a w dniu premiery zobaczymy 1. odcinek.

Idź do oryginalnego materiału