Breaking Benjamin po raz pierwszy w Polsce [fotorelacja]
kulturalnemedia.pl 5 godzin temu
Na ten moment polscy fani czekali bardzo długo. Breaking Benjamin, jedna z ikon amerykańskiej sceny rockowej w końcu zagrała dla fanów nad Wisłą. Koncert odbył się na scenie letniej Progresji. Formacja dowodzona przez Benjamina Burnleya została gorąco przyjęta przez zgromadzoną publiczność, która od pierwszych dźwięków żywiołowo reagowała i śpiewała kolejne utwory z artystami. W roli supportu, który doskonale rozgrzał publiczność, wystąpił Return To Dust.
Przyjazd formacji do Warszawy jest wydarzeniem historycznym, tym bardziej, iż wcześniejsza próba występu w naszym kraju, zaplanowana na 2021 rok we Wrocławiu, została odwołana. Warto tu wspomnieć, iż sam lider zespołu zwrócił się do warszawskiej publiczności przepraszając za to, iż zespół tak długo nie przyjeżdżał do Europy i Polski.
“Jak pewnie część z was wie boję się latać ale w końcu znaleźliśmy sposób by przybyć do Europy… ja przypłynąłem statkiem. I z pewnością jeszcze do Was wrócimy!” powiedział ze sceny Benjamina Burnleya.
Kto był ten wie. Kto nie był niech żałuje. Koncert był bardzo energetyczny, a zespół zagrał wszystkie swoje największe hity, które publiczność od pierwszego do ostatniego słowa zaśpiewała z artystami.