BOCHNIA. W niedzielę w muzeum najpiękniejsze melodie srebrnego ekranu oraz ponadczasowe dzieła operowe

bochniazbliska.pl 1 godzina temu

W niedzielę o godz. 17:00 w Muzeum im. Prof. Stanisława Fischera w Bochni zabrzmią najpiękniejsze melodie srebrnego ekranu oraz ponadczasowe dzieła operowe. Przed publicznością wystąpią: Kinga Szumańska (klarnet), Piotr Filek (fortepian) oraz gościnnie Emilia Kwolik (sopran).

W programie znajdą się tematy filmowe m.in. z filmów Gladiator, Terminal, Pan Tadeusz oraz Gwiezdne Wojny. Publiczność usłyszy również utwory ze świata opery i operetki – dzieła Mozarta, Smetany, Lehára, Pucciniego i Żeleńskiego.

Nie zabraknie chwil pełnych wzruszeń, nostalgii, humoru i muzycznej energii. To okazja, by podczas jednego wieczoru przenieść się zarówno do świata wielkiego kina, jak i najpiękniejszych scen operowych.

Wstęp wolny!

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Bochnia.

Idź do oryginalnego materiału