Black Metal • Re: Darkthrone

brutalland.pl 2 godzin temu
Panowie i, niestety nieliczne, Panie, mamy to! Zespół Darkthrone znowu to zrobił! Po raz drugi w karierze nagrał płytę, co do której można złożyć ręce w trąbkę i krzyknąć GÓWNOOOO!

Odkąd nawrócili się na hejwiory przeplatane classic doomami falują sobie i spadają raz-dwa raz-dwa i czasem nagrywają przedojebane płyty (The Underground Resistance), czasem takie sobie z plusem (Eternal Hails.......), czasem bardzo dobre z dużym plusem (Arctic Thunder) a czasem słabiznę zmierzającą w kierunku chujozy (Astral Fortress). Nowa płyta jest drugim albumem, na którym również nagrali chujozę. Słabe tu jest wszystko. Kompozycje, riffy, wokale. Tutaj każdy kawałek sprawia wrażenie bycia na odpierdol się (ode mnie). Przesłuchałem ją trzy razy, z czego dwa musiałem rozłożyć na raty, bo się tylko irytowałem.

Aha, i nie wiem komu pokazali fucka, czy kogo zrobili w Karola, bo najważniejsze jest to, iż nagrali chujową płytę. Ten sam kejs, co speedowa EPka Black Magick SS. Gdyby Prehistoric Metal nagrał ktoś mniej znany, nierozpoznawalny, to nikt by na nową płytę choćby nie spojrzał. Kosz i nigdy więcej.

Statystyki: autor: DiabelskiDom — 41 min. temu


Idź do oryginalnego materiału