Artur Rojek szczerze o niekorzystnych umowach. "Podpisałem dwa razy"

kobieta.wp.pl 20 godzin temu
Artur Rojek był gościem Filipa Borowiaka w programie Wirtualnej Polski. W szczerej rozmowie opowiedział nie tylko o współpracy z Dawidem Podsiadłą, ale także o kulisach branży muzycznej.
Idź do oryginalnego materiału