Zatrzęsienie na lotnisku, pracownicy ruszyli „na pomoc” ciężarnej Kubickiej. „Biegli”

party.pl 2 tygodni temu

Mimo ciąży Sandra Kubicka stara się nie zwalniać tempa i oprócz pracy wciąż chętnie podróżuje. Teraz opowiedziała o pewnej sytuacji, jaka ją spotkała na lotnisku, gdy ona i Alek zamierzali zmienić miejsce pobytu. Jak się okazało, wszystkiemu „winien” był jej błogosławiony stan.

Zatrzęsienie na lotnisku przez ciężarną Sandrę Kubicką

Odkąd Sandra Kubicka mogła oficjalnie ogłosić, iż razem z Alkiem spodziewają się swojego pierwszego dziecka, chętnie opowiada o ciąży, nowych dolegliwościach, swoich odczuciach czy zwyczajnych, prozaicznych sytuacjach z dnia codziennego. Modelka stara się bowiem wciąż pozostać aktywną, co możemy zaobserwować na jej Instagramie.

Ostatnio dotarły do nas informacje, z których wynikało, iż prawdopodobnie Sandra Kubicka poprowadzi nowy program, a już chwilę później ona i Baron spakowali walizki i wyjechali na rajskie wakacje. Zakochani wybrali się na Filipiny, a całą wycieczkę 29-latka ochoczo i skrupulatnie relacjonuje w sieci. Niedługo po wylądowaniu parę czekał kolejny lot, który miał umożliwić im przedostanie się na pobliską wyspę. Prosto z lotniska Sandra opowiedziała o zaskakującej sytuacji.

Sandra Kubicka
Instagram @sandrakubicka

Zobacz także: Ciężarna Sandra Kubicka pokazała zdjęcie z urlopu i się zaczęło. Modelka nie wytrzymała

Przyznała, iż będąc na Filipinach stara się raczej ukrywać swoją ciążę, ponieważ chociaż wszyscy tam są bardzo mili, często prowadzi to do drobnych kłopotów. Zupełnym przypadkiem jej „sekret” się wydał, a wtedy pracownicy lotniska momentalnie ruszyli, by zrobić coś niezwykłego.

Ogólnie to ja się nie chwale tym, iż jestem w ciąży, no bo zawsze więcej problemów z tego, niż korzyści, więc mam takie luźne bluzki. Przez przypadek gdzieś tam wymsknęło się Alkowi, iż jestem w ciąży i jak oni usłyszeli, iż jestem w ciąży, to biegli po krzesło, żebym nie musiała stać w kolejce do nadawania bagaży. I w ogóle szok. Musiałam podpisać taki papier, iż będą się specjalnie mną zajmować

Chociaż Sandra chciała uniknąć zamieszania wokół jej osoby, ostatecznie doceniła starania pracowników.

Bardzo mili, uprzejmi ludzie
- podsumowała.
Sandra Kubicka
Instagram@sandrakubicka
Sandra Kubicka
Idź do oryginalnego materiału