19 czerwca Rynek w Gostyninie rozbrzmiewał muzyką, energią i euforią podczas wydarzenia „Zatańcz z Mażoretkami”. Publiczność miała okazję podziwiać barwne i pełne pasji występy licznych grup mażoretkowych oraz solistów.
Na scenie zaprezentowały się między innymi Kids Libra Gostynin, Kadetki Libra Gostynin, a także utalentowani soliści. Nie mogło również zabraknąć reprezentantek Żychlińskiego Domu Kultury – Mażoretek “Żychlinianki”, które zachwyciły publiczność swoim widowiskowym pokazem, doskonałą choreografią oraz ogromnym zaangażowaniem.
Grupa Żychlinianki, prowadzona przez niezastąpioną Joannę Syskę, po raz kolejny udowodniła, iż ciężka praca, talent i pasja przynoszą wspaniałe efekty. Ich występ został nagrodzony gromkimi brawami i spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem zgromadzonej publiczności.
Atmosfera wydarzenia była wyjątkowa – pełna uśmiechu, pozytywnej energii i wspólnej euforii z tańca. Dla mażoretek był to kolejny cenny występ sceniczny oraz okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed szeroką publicznością.


Przed Żychliniankami kolejne wyzwania. Nowy sezon zapowiada się niezwykle intensywnie – w planach są liczne wyjazdy, występy oraz udział w konkursach i przeglądach mażoretkowych. Jesteśmy przekonani, iż dziewczęta jeszcze niejednokrotnie dostarczą nam powodów do dumy i wielu niezapomnianych emocji.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia i już dziś trzymamy kciuki za kolejne sukcesy naszych mażoretek!
tekst: Szymon Brylski
zdjecia: Magdalena Modrzejewska- Rzeźnicka





