Zapytali Viki Gabor, jak nazywać jej partnera. Odpowiedziała bez zastanowienia

plejada.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Viki Gabor w Pytaniu na śniadanie


Viki Gabor gościła w sobotnim (27 czerwca) wydaniu "Pytania na śniadanie". W trakcie rozmowy otworzyła się na temat swojego związku. Zapytana o to, jak powinno się nazywać jej partnera, odpowiada iż "najlepiej G.O.". Zdradziła również, dlaczego dbają o swoją prywatność. — Myślę, iż związki, które pokazujemy w mediach społecznościowych, szybciej się kończą — tłumaczy.
Idź do oryginalnego materiału