Pierwsza edycja Festiwalu Naturokultury „Zielono MI!” odbędzie się w dniach 4 – 5 lipca na Podlasiu (w Białymstoku i w Tykocinie). Spotkanie to w unikalny sposób łączy tematykę przyrody, kultury i sztuki oraz podnoszenia świadomości relacji człowieka ze środowiskiem naturalnym. To wydarzenie dla wszystkich.
W programie znajdą się koncerty, debaty, spotkania autorskie, teatr, warsztaty i spacery przyrodnicze. Wśród zaproszonych gości – aktorka Katarzyna Herman, aktorka i piosenkarka Julia Kamińska, znana weterynarka Dorota Sumińska.
Partnerami wydarzenia są miasto Białystok i województwo podlaskie.












