Zamachowski planuje kolejny ślub? Zaskakujące doniesienia o aktorze

natemat.pl 2 tygodni temu
Choć Zbigniew Zamachowski już od niemal dwóch lat nie jest z Moniką Richardson, to rozwód sfinalizowali niedawno. Teraz do mediów trafiły zaskakujące doniesienia, według których aktor ma się szykować do kolejnego ślubu.


Drogi Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego się rozeszły i każde zaczęło układać sobie życie na nowo. Choć była dziennikarka już rozstała się z nowym partnerem Konradem Wojterkowskim, to wiele wskazuje na to, iż w życiu uczuciowym aktora dobrze się układa.

Zamachowski i doniesienia o czwartym ślubie


Przypomnijmy, iż niedługo po rozpadzie małżeństwa z byłą prowadzącą "Europa da się lubić" Zamachowski miał skupić się na relacji z Gabrielą Muskałą. "Od kilku tygodni Zbyszek mieszka na Mokotowie u swojej nowej partnerki, aktorki Gabrieli Muskały" – podawał przed dwoma laty "Super Express". Warto jednak dodać, iż aktor o swojej nowej domniemanej sympatii nie chce wypowiadać się w mediach.

Tymczasem informator "Twojego Imperium" miał przekazać, iż aktor ponoć marzy o sformalizowaniu związku z ukochaną: – Jak się zakocha, od razu dąży do sformalizowania związku, wierząc, iż to na zawsze. Kiedy udało mu się zamknąć drzwi za poprzednim życiem, chce rozpocząć kolejny etap. Z Gabrysią świetnie się dogadują, a ich uczucie wciąż kwitnie, już czwarty rok.

Pudelek postanowił dopytać Richardson, czy wie o tych planach byłego męża. – Odpowiem, iż nie komentuję niczego. Pozdrawiam – odparła była dziennikarka. Z doniesień "Twojego Imperium" wynika, iż Muskała "ma już zapraszać znajomych na wesele". Gdy reporterzy Pudelka zapytali o to samą zainteresowaną, ta roześmiała się do słuchawki i odpowiedziała krótko: – Niczego nie komentuję.

Kariera i życie prywatne Zbigniewa Zamachowskiego


Zbigniew Zamachowski swoją aktorską przygodę zaczynał już w latach 80., kiedy to wystąpił w komedii "Wielka majówka" Krzysztofa Rogulskiego. Potem dostał angaż do "Zmienników" Stanisława Barei. Zagrał tam brata Henia.

Następnie zaczęła się jego kooperacja z Krzysztofem Kieślowskim. Obsadzono go wówczas w "Dekalogu" i "Trzech kolorach". W kolejnych latach posypało się wiele innych propozycji. Dziś Zamachowski ma na swoim koncie ponad sto odegranych ról.

Do tych kultowych można zaliczyć m.in. Dudka z "Pułkownika Kwiatkowskiego", Michała Wołodyjowskiego z "Ogniem i mieczem", Edmunda z "Cześć Tereska" czy sierżanta Włodzimierza Nowaka z "Pokłosia".

Media równie często, jak sukcesy zawodowe artysty, opisują jego barwne życie prywatne. Zamachowski ma za sobą trzy rozwody. Jego pierwszą żoną była Anna Komornicka, drugą – Aleksandra Justa. W 2014 roku aktor nawiązał bliską relację z Moniką Richardson. Ten związek także nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się dwa lata temu. Dziennikarka publicznie wyjawiła wówczas, iż jej mąż miał dopuścić się zdrady.

Idź do oryginalnego materiału