Żabka ruszyła z trzecim sezonem podcastów z franczyzobiorcami pod nazwą "Żabka Biznes na dzień dobry". Po dwóch edycjach prowadzonych przez znane osobowości medialne tym razem po raz pierwszy w historii formatu pojawił się duet gospodarzy - Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Rozmowy pokazują różnorodne historie i perspektywy przedsiębiorców, łącząc wątki biznesowe z osobistymi doświadczeniami i drogą do sukcesu.