Wargasm już za tydzień. Zmiana miejsca w Warszawie i metalowe odkrycie na supporcie

terazmuzyka.pl 2 tygodni temu


Już za tydzień na dwa koncerty do Polski przyjedzie zespół Wargasm. Supportować go będzie najnowsze odkrycie polskiej sceny metalowej.

Zjawiskowy zespół Wargasm przyjedzie do Polski na dwa koncerty. Grupa będzie promować swój debiutancki album „Venom27 listopada w warszawskim klubie Hydrozagadka (a nie jak wcześniej podawano w Proximie) oraz 28 listopada w krakowskim Zaścianku. Zobacz zaproszenie Milkie i Sama na koncerty w Polsce.

Supportem na obu koncertach będzie zespół Hamulec, który jest odkryciem polskiej sceny metalowej. Grupa niedawno wydała swój drugi album zatytułowany „Na pohybel” i swoimi żywiołowymi koncertami podbija kolejne sceny. O najnowszej płycie Hamulca tak Mikołaj Karolewski mówi na łamach „Teraz Rocka” w rozmowie z Eweliną Marek:

Nasza muza ewoluowała – nadaliśmy większej części materiału blackowy sznyt. Zrobiliśmy trochę poważniejszą, ciemniejszą muzykę niż dotychczas, ale to wszystko wyszło naturalnie. A nie bez znaczenia było to, iż do zespołu dołączył nowy gitarzysta, Kuba Habrat.

Płytę „Na pohybel” promuje utwór „222×3”.

Wywiady z zespołami Wargasm i Hamulec znajdziecie w listopadowym numerze „Teraz Rocka”, który jest już w sprzedaży.

LISTOPADOWY TERAZ ROCK – KUP ONLINE

Idź do oryginalnego materiału