W tym serialu Sydney Sweeney pokazała wszystko. Potem opowiedziała o ważnych reakcjach

natemat.pl 2 miesięcy temu
Sydney Sweeney to jedna z najgorętszych gwiazd młodego pokolenia. Nie tylko w sensie popularności i talentu, ale także faktu, iż setki milionów fanów na całym świecie wzdychają do aktorki, oglądając liczne sceny seksu i te, gdzie Sweeney nago występuje w produkcjach takich, jak "Euphoria" czy "The Yoyeurs". W jednym z wywiadów Amerykanka zdradziła, w jakich okolicznościach nago na ekranie zobaczył ją ojciec oraz reszta rodziny.


"Chyba nikt nie spodziewał się, iż sezon zdominuje niepozorna Cassie. Anielska blondynka, która wikła się w zakazany i toksyczny związek, co przepłaca załamaniem nerwowym. Nagle Sydney Sweeney skradła show nagrodzonej Emmy Zendayi i uwielbianej przez widzów Hunter Schafer" – tak drugi sezon serialu "Euphoria" (pol. "Euforia") recenzowała w naTemat.pl Ola Gersz.

Nasza recenzentka już wówczas podkreśliła, iż Sydney Sweeney na ekranie nie boi się występować nago oraz w scenach seksu, czasem bardzo mocnych. A od tego czasu trochę już minęło... Dziś widzowie obu płci na całym świecie wzdychają do urodzonej w 1997 roku aktorki już nie tylko w kilkunastu scenach erotycznych z serialu "Euphoria", ale i kadrach z filmu "The Voyeurs" (pol. "Kiedy nikt nie patrzy").

Sydney Sweeney nago w serialu "Euphoria". Wyjawiła reakcję ojca na widok scen seksu


Nim jednak Sydney Sweeney stała się jedną z najczęściej rozbierających się na ekranie aktorek współczesnego Hollywood, musiał być ten pierwszy raz. Czyli premiera produkcji "Euphoria". Jak się okazuje, dopiero przy tej okazji rodzina Sweeney dowiedziała się, iż w serialu występuje ona momentami całkiem nago i często w scenach seksu.

Najpierw w programie "Sunday Today With Willie Geist" Sydney Sweeney wyjawiła, iż serial "Euphoria" jej ojciec postanowił obejrzeć razem ze swoimi rodzicami, czyli jej dziadkami.Kiedy córka i wnuczka ukazała się na ekranie w pikantnych i nagich scenach, obaj panowie wyszli. Na zrozumienie mogła liczyć tylko ze strony babci.

Co więcej, seniorka oraz inni krewni Sweeney pozwolili sobie na specyficzne komplementy pod jej adresem. – Mówili, iż mam najlepsze cycki w Hollywood – zdradziła gwiazda o swoich nagich scenach opowiadając już w "The Ellen Show".

Idź do oryginalnego materiału