W Senacie otworzą wystawę. Upamiętnia robotniczy zryw
radiopoznan.fm 2 godzin temu
W środowe południe w Senacie otwarcie wystawy poświęconej robotniczemu zrywowi sprzed 70 lat. Ekspozycję „Głos miasta. Jeden bunt – tysiące świadectw” przygotowało Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec ’56.