Vanilla Ice wystąpi na gali Trumpa. "Zagrałbym dla wszystkich, choćby Putina"
kultura.onet.pl 4 dni temu
Zdjęcie: Vanilla Ice
Coraz więcej artystów rezygnuje z uczestnictwa w wielkim festiwalu celebrującym 250. rocznicę powstania Stanów Zjednoczonych. Wśród nich nie ma rapera Vanilla Ice'a. Stwierdził on, iż "zagrałby dla wszystkich, choćby Putina".
- Strona główna
- Muzyka
- Vanilla Ice wystąpi na gali Trumpa. "Zagrałbym dla wszystkich, choćby Putina"
Powiązane
Nocny Kochanek / 30.05.2026 / Wawa Student Festiwal
52 minut temu
Polecane
CIEMNA STRONA PSYCHOLOGII
2 godzin temu
Kulisy samorządu: Dlaczego niektórzy płyną pod prąd?
6 godzin temu
"Onet Rano." | 08.06
8 godzin temu
Koniec ubezwłasnowolnienia czy tylko zmiana szyldu?
11 godzin temu






