Trzej Muszkieterowie powracają w zapowiedzi Milady!

moviesroom.pl 1 tydzień temu

Jak było wiadomo, nową historię, której bohaterami są trzej muszkieterowie, podzielono na dwa filmy. Dziś otrzymaliśmy nową zapowiedź kontynuacji.

Tytuł oryginalny nadchodzącego filmu to Les Trois Mousquetaires – Milady. W kontynuacji powrócą oczywiście tytułowi trzej muszkieterowie. W nich wcielili się Vincent Cassel (Atos), Pio Marmaï (Portos), a także Romain Duris (Aramis). Zobaczymy również głównego bohatera poprzedniej odsłony, czyli D’Artagnana (François Civil) oraz Milady de Winter (Eva Green), która znów stanie naprzeciw naszym bohaterom.

Zapowiedź filmu

Opis pierwszej części

Akcja filmu dzieje się od Luwru po Pałac Buckingham, od slumsów Paryża po oblężenie La Rochelle. W królestwie podzielonym wojnami religijnymi i zagrożonym inwazją Anglii garstka mężczyzn i kobiet skrzyżuje miecze, by ratować Francję. Głównym bohaterem “Trzech muszkieterów: D’Artagnan” jest D’Artagnan (w tej roli François Civil), który marzy o tym, by zostać muszkieterem. W realizacji tego pragnienia będą próbowali mu pomóc jego nowi przyjaciele: Atos (Vincent Cassel), Portos (Pio Marmaï) i Aramis (Romain Duris). To u ich boku będzie musiał walczyć nie tylko o wolność, ale na jego barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za dalsze losy Francji.

fot. materiały prasowe


Źródło: Pathe, YouTube (@pathe) / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Idź do oryginalnego materiału