"Top Model". Radek Pestka zdał maturę. "W wieku 28 lat można? Można!". Internauci ruszyli z gratulacjami

gazeta.pl 2 tygodni temu
Zdjęcie: 'Top Model'. Radek Pestka zdał maturę. 'W wieku 28 lat można? Można!'. Internauci ruszyli z gratulacjami fot. Instagram.com/rdslv


Radek Pestka z piątej edycji "Top Model" pochwalił się zdaną maturą. Zamieścił post, w którym podziękował bliskim i zapowiedział, iż wybiera się na studia. Fani nie szczędzą mu pochwał.
Radek Pestka zyskał szerszą sławę i rozpoznawalność, dzięki udziałowi w programie "Top Model". Mężczyzna wziął udział w piątej odsłonie formatu, gdzie dotarł do ścisłego finału, który ostatecznie udało mu się zwyciężyć. Choć zapowiadała się przed nim świetlana kariera, to w tej chwili Radek Pestka nie zajmuje się już modelingiem. Prężnie działa w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. To właśnie tam chętnie dzieli się urywkami z życia. Tym razem miał do przekazania fanom fenomenalną wiadomość.
REKLAMA


Zobacz wideo Czy matura to rzeczywiście bzdura? Spytaliśmy gwiazdy i polityków


Radek Pestka z "Top Model" zdał maturę. "W wieku 28 lat można? Można!"
We wtorek 9 lipca Radek Pestka opublikował post na Instagramie, w którym pochwalił się, iż w wieku 28 lat udało mu się zdać egzamin maturalny. Celebryta opublikował zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak trzyma wyniki, a uśmiech nie schodzi mu z twarzy. "Maturka w końcu zdana! W wieku 28 lat można? Można! A zaraz studia! Let’s go! Dzięki wszystkim bliskim za support, wiarę we mnie, iż się uda. No i sobie za wielogodzinne ślęczenie nad książkami. Najbardziej duma z ustnych 100 proc." - napisał. Opisywane zdjęcie możecie zobaczyć w naszej galerii w górnej części artykułu.


Radek Pestka z "Top Model" przystąpił do matury w wieku 28 lat. Internauci nie szczędzą pochwał
Jakiś czas temu influencer wyjaśnił w sieci, iż w czasach szkoły średniej musiał przerwać naukę, ze względu na trudną sytuację życiową, w jakiej się wtedy znajdował. Mimo to stwierdził, iż w życiu nigdy nie jest na nic za późno i właśnie dlatego zdecydował się na podejście do egzaminu dojrzałości. Jego postępowanie, a także zdany egzamin spotkały się ze sporą aprobatą wśród internautów. W sekcji z komentarzami pojawiło się mnóstwo pochwał i miłych słów. "Gratulację!" - napisał jeden z internautów. "Super, iż się udało" - dodał kolejny. "Dzięki za ten post" - stwierdził następny. To tylko nieliczne reakcje. W rzeczywistości pojawiło się ich o wiele więcej. ZOBACZ TEŻ: Te gwiazdy karierę zrobiły, ale maturę olały. Górniak i Kwiatkowski to nie koniec.
Radek Pestka KAPIF.PL
Idź do oryginalnego materiału