The Cassino zagrali już na PGE Narodowym i Open'erze! "To zostaje w tobie"
Zdjęcie: Zespół The Cassino zagrał na Open'er Festivalu!
Niedawno mieli okazję zagrać na stadionie PGE Narodowym, przy okazji pożegnalnych koncertów Quebonafide, a teraz wystąpili także na Open'erze. Przed nimi OFF Festival i inne wielkie sceny. O The Cassino będzie robiło się już tylko głośniej. W rozmowie z Interią wokalista Hubert Wiśniewski wyznał, co czuje właśnie w takich momentach i czy ma jeszcze jakieś marzenia do spełnienia. Zdradził także, iż intensywnie pracuje nad nowym materiałem.














![Dni Świdnicy na sportowo. Rowerzyści opanowali miasto, sportowy piknik na boiskach OSiR [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Dni-Swidnicy-2026-D3-rajd-rowerowy-2026.06.14-60.jpg)
