Tak Maciej Orłoś wyglądał w "Teleexpressie" 35 lat temu. "Jest pan ikoną"

plejada.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Maciej Orłoś (na miniaturce zdjęcie sprzed ponad 30 lat)


Maciej Orłoś jest niewątpliwie wliczany do najbardziej rozpoznawalnych twarzy "Teleexpressu". Program zadebiutował na antenie TVP1 w czerwcu 1986 r., a prezenter dołączył do niego dopiero po pięciu latach. Jeszcze kilka dni temu dziennikarz opublikował zdjęcie z pierwszych momentów spędzonych przed kamerą "Teleexpressu".
Idź do oryginalnego materiału