Szkoła w Izdebkach w finale ogólnopolskiego konkursu. Potrzebne wsparcie!

esanok.pl 1 godzina temu

To ogromny sukces i powód do dumy dla całej lokalnej społeczności. Szkoła w Izdebkach znalazła się w gronie sześciu najlepszych placówek w Polsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Fundację PGE.

Awans do finałowej szóstki był możliwy dzięki zaangażowaniu wielu osób, które wcześniej wsparły konkursowy film poprzez polubienia, komentarze i udostępnienia. Teraz przed szkołą kolejny, niezwykle istotny etap rywalizacji.

Organizatorzy apelują o dalsze wsparcie. Liczy się każda reakcja pozostawiona pod konkursowym filmem na stronie Fundacji PGE. Wystarczy poświęcić kilka sekund, aby:

  • zostawić „łapkę w górę”,
  • dodać serduszko,
  • udostępnić materiał dalej.

Każda aktywność zwiększa szanse szkoły na zdobycie cennych nagród, które będą służyć uczniom i całej placówce.

Czasu jest bardzo niewiele. Głosowanie trwa tylko do czwartku do godziny 23:59.

Pokażmy po raz kolejny, iż choćby niewielka społeczność potrafi osiągać wielkie rzeczy. Razem możemy pomóc szkole w Izdebkach sięgnąć po zwycięstwo – apelują organizatorzy akcji.

Osoby chcące wesprzeć szkołę mogą zrobić to poprzez reakcję i udostępnienie konkursowego filmu.

Zachęcamy do udziału i przekazania informacji znajomym. Każde wsparcie ma znaczenie.

Idź do oryginalnego materiału