Sting powróci do Polski w 2024 roku, zagra 2 koncerty

kulturalnemedia.pl 6 miesięcy temu

Już w czerwcu 2024 roku Sting ponownie wystąpi w Polsce.

Sting wystąpi 6 czerwca 2024 w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie oraz 7 czerwca 2024 w Atlas Arenie w Łodzi.

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 22 listopada o godzinie 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w środa, 22 listopada o godz. 12:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 24 listopada na LiveNation.pl o godz. 10:00

The Cherrytree Music Company i Live Nation oficjalnie ogłaszają, iż 17-krotny zdobywca nagrody Grammy – Sting, wystąpi na dwóch wyjątkowych koncertach My Songs: 6 czerwca 2024 roku w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie oraz 7 czerwca 2024 w Atlas Arenie w Łodzi.

Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się 24 listopada 2023 na stronie www.livenation.pl.

Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje, napisane podczas niezwykłej kariery zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego. To ponadczasowe show, w którym Sting wykonuje takie hity jak: Fields of Gold, Roxanne, Every Breath You Take, Message in a Bottle i wiele innych kultowych utworów.

Ostatnie występy Stinga zostały uznane przez The Times (UK) za „masterclass”; a o artyście mówią: „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. The Telegraph opisuje je jako „niespotykana przyjemność”, a sam Sting został okrzyknięty przez The Guardian „bezkonkurencyjnym” za jego „niezrównany kunszt w komponowaniu muzyki pop”.

Członkowie fanklubu Stinga będą mieli dostęp do przedsprzedaży na stronie sting.com. Więcej informacji o trasie, biletach oraz działalności fan clubu można znaleźć na stronie sting.com.

źródło: materiały prasowe

Idź do oryginalnego materiału