Przypomnieniem najnowszej premiery spektaklu „Księżyc nad Buffalo” Kena Ludwiga w reżyserii Tadeusza Kabicza rozpocznie się doroczny plebiscyt „O Dziką Różę”.
Sezon w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach z powodu perturbacji związanych z nieobsadzeniem stanowiska dyrektora przez Jacka Jabrzyka, był skromniejszy w premiery, nie oznacza to jednak, iż był zły, bowiem instytucja odnotowała frekwencyjny rekord, zaprezentowano też więcej niż zwykle spektakli, przypomniała rzeczniczka teatru Paulina Drozdowska.
Spektakl, który we wtorek (23 czerwca) obejrzą widzowie, to najnowsza propozycja teatru, wystawienie klasycznej amerykańskiej farsy „Księżyc nad Buffalo” Kena Ludwiga w reżyserii Tadeusza Kabicza. W środę (24 czerwca) widzowie obejrzą „Łatwy sposób na rzucenie palenia” na podstawie książki Allena Carra w reżyserii Radosława Rychcika. W czwartek (25 czerwca) „Profesora” inspirowanego reportażem Grzegorza Walczaka, a w piątek (26 czerwca) sztukę „Potok. Ćwiczenia ze wspólnoty” Jolanty Janiczak w reżyserii Wiktora Rubina. Plebiscyt zakończy się w niedzielę (28 czerwca) galą finałową z rozdaniem statuetek od publiczności i dziennikarzy oraz koncert Moniki Borzym.
Bilety w cenie 5 zł na poszczególne spektakle prezentowane w ramach 34. Plebiscytu Publiczności „O Dziką Różę” można kupić wyłącznie w dniu ich prezentacji online od godziny 9.00 oraz od godziny 12:00 w kasie teatru.
Jedna osoba może kupić maksymalnie dwa bilety. Każdego dnia dwie pierwsze osoby z kolejki do kasy otrzymają podwójne zaproszenie na galę plebiscytu „O Dziką Różę”.
















