ROZDAJEMY DARMOWE LODY ZA PASEK NA ŚWIADECTWIE!

youtube.com 2 godzin temu


Audycja przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia.
Była taka pani Rzecznik Praw Dziecka, której nie podobało się nagradzanie darmowymi lodami uczniów z czerwonym paskiem. Cóż, nam się podoba! Dlatego ruszamy w Polskę mobilnymi lodziarami zaopatrzonymi darmowymi lodami dla uczniów z biało-czerwonym paskiem na świadectwie! Będziemy też w Pszczynie ;) Pełna listę lokali, które dołączyły z nami do akcji znajdziecie na naszych social mediach.

🎬 Wszystkie odcinki: https://www.youtube.com/playlist?list=PLvLrA9jH7wQiG2cx871ABYbYW6KkT4SWB

Wpadnij tutaj:
🔴 Portal Zero: www.zero.pl
🔴 Kanał Zero Extra: https://www.youtube.com/channel/UCNbQpy2EqkiK0AUdyyr35vA
🔴 Instagram: https://www.instagram.com/oficjalnezero/
🔴 Facebook: https://www.facebook.com/oficjalnezeroo
🔴 Grupa Facebook: https://www.facebook.com/groups/sekcjazero/?ref=share_group_link
🔴 TikTok: https://www.tiktok.com/@oficjalnezero
🔴 Twitter: https://twitter.com/oficjalnezero

📩 [email protected]

#kanałzero #stanowski #mazurek #szkoła #lody #nagroda