"Rolnik szuka żony". Nicola jest w ciąży? Produkcja wydała oświadczenie

gazeta.pl 8 miesięcy temu
Zdjęcie: Nicola jest w ciąży? fot. screen TVP VOD


"Rolnik szuka żony" powoli zbliża się do wielkiego finału. Po emisji ostatniego odcinka w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Pojawiła się informacja, iż Nicola, partnerka Dariusza, spodziewa się dziecka. Produkcja zabrała głos w sprawie.
Dziesiąta edycja ubóstwianego przez widzów programu "Rolnik szuka żony" jeszcze trwa. w tej chwili rolnicy dokonali już wyboru i zdecydowali się na jedną kandydatkę bądź kandydata. Warto zauważyć, iż każdy epizod jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych programu. Po emisji zwykle pojawia się również szereg niepotwierdzonych informacji i spekulacji. Tak samo było i tym razem. Internauci rozważali na temat domniemanej ciąży Nicoli, wybranki Dariusza. Mężczyzna nie przeszedł wobec sprawy obojętnie i zaapelował do fanów. Produkcja również zajęła stanowisko.


REKLAMA


Zobacz wideo
Waldemar z "Rolnik szuka żony" podbija parkiet na wycieczkowcu. Tańczy z tajemniczą kobietą


"Rolnik szuka żony". Nicola jest w ciąży? Wydano oświadczenie
Dariusz jest młodym rolnikiem. Na swoje gospodarstwo zaprosił trzy kandydatki: Marię, Natalię i Nicolę. Bardzo gwałtownie stało się jednak jasne, iż ostatnia z pań skradła jego serce. Mało tego, w ostatnim odcinku rolnik zadeklarował prowadzącej Marcie Manowskiej, iż są już oficjalnie razem. Po emisji w internecie dosłownie zawrzało. Fani ruszyli do komentowania. Przy okazji wytworzyli kilka teorii, niekoniecznie potwierdzonych. Jedną z nich była teza, iż Nicola rzekomo spodziewa się dziecka. Sprawa zrobiła się na tyle głośna, iż do informacji odniósł się rolnik i zaapelował, by "nie pisać głupot w internecie". Teraz oświadczenie pojawiło się także na Instagramie. Produkcja wyraźnie podkreśliła, iż wiele doniesień jest nieprawdziwych. Poprosiła widzów, by nie wierzyć we wszystko bezgranicznie.


W odpowiedzi na wasze pytania dotyczące Nicoli pamiętajcie, żeby nie wierzyć we wszystko, co wyczytacie w sieci, czy znajdziecie w internetowych grupach podawane przez anonimowych informatorów o - delikatnie mówiąc - luźnym stosunku do prawdy. Informacje zawarte w tym artykule, które dotyczą bezpośrednio Nicoli, nie są prawdą. Prawdą jest jednak, iż siostra Nicoli ukończyła właśnie studia wyższe i tego jej serdecznie gratulujemy! I pamiętajcie! Plotki może nie pozostawiają bąbli, ale to nie znaczy, iż nie ranią - czytamy w oświadczeniu.


"Rolnik szuka żony". Kogo wybrali pozostali uczestnicy?
Waldemar zadecydował, iż spróbuje zbudować relację z Ewą. Dorota źle to przyjęła, po jej twarzy zaczęły płynąć łzy. Co ciekawe, nastrój kandydatki udzielił się parze. Rolnik i jego wybranka nadmiernie przeżywali pożegnanie. Oni również uronili kilka łez. Agnieszka znana była z oschłości wobec swoich kandydatów. W minionym odcinku miała pod ich adresem pełno zarzutów. Ostatecznie nie wybrała żadnego z nich, więc zobaczymy ją dopiero w finałowym odcinku. Anna była szczera w stosunku do prowadzącej. Wyznała, iż nie poczuła nic do żadnego z kandydatów. Mimo to zdecydowała się dać szansę Jakubowi. Artur już jakiś czas temu wybrał Sarę. Para poznaje siebie nawzajem i wydaje się być bardzo podekscytowana. W kolejnym odcinku zobaczymy rewizyty. Jesteście ciekawi, jak pójdzie rolnikom?
'Rolnik szuka żony' fot. screen TVP VOD
Idź do oryginalnego materiału