Przez całe życie kochała tylko dwóch mężczyzn. Obaj złamali jej serce

swiatseriali.interia.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Hanka Bielicka w kremowym żakiecie i niebieskim kapeluszu przy stole, w tle grafika z różą i drewniana ściana.


W życiu Hanki Bielickiej było tylko dwóch ważnych mężczyzn. W jednym kochało się pół Polski, z czego on chętnie korzystał i często zamiast wracać do domu bawił się na mieście z kolejnymi kochankami. Drugiego kochanką była ona. To do niej uciekał od żony. Potem jednak okazało się, iż nie była jedyną, z którą ukochany zdradzał legalną połowicę. Za jego zdradę artystka drogo zapłaciła.
Idź do oryginalnego materiału