Polonia z porażką w sparingu z juniorami Miedzi. Wypuścili prowadzenie po przerwie

trzebnicainfo.pl 1 miesiąc temu

W ten weekend Polonia Trzebnica rozegrała kolejny już sparing przed startem kolejnego sezonu Klasy Okręgowej. Tym razem ich rywalem byli juniorzy Miedzi Legnica.

Pierwsza odsłona meczu nie zapowiadała fajerwerków jakie miały nadejść po zmianie stron. Po 45 minutach na tablicy wyników widniało 0:0.

Festiwal bramek zaczął się w drugiej połowie.

Comeback Miedzi Legnica

Trzebniczanie otworzyli wynik meczu w 57 minucie, a już chwilę później udało im się podwyższyć prowadzenie nad rywalem do dwóch goli.

Goście zdobyli gola kontaktowego w 67 minucie za sprawą trafienia Romanowskiego. Zaledwie 3 minuty później doszło już do wyrównani.

Legniczanie byli w gazie i po dwóch zdobytych golach dostali wiatr w żagle. Ostatnia bramka dla Miedzi padła w 98 minucie spotkania.

Ostatecznie pomimo dobrej pierwszej połowy, to legniczanie mogli cieszyć się z wygranej.