Pojawiła się na meczu i od razu przyciągnęła uwagę. Przyszła królowa nie była sama
Zdjęcie: Księżniczka Ingrid Alexandra i książę Sverre Magnus
Księżniczka Ingrid Aleksandra wraz z młodszym bratem, księciem Sverrem Magnusem, pojawiła się na trybunach podczas meczu Norwegii z Senegalem na mistrzostwach świata w piłce nożnej. Dzieci następcy tronu z entuzjazmem wspierały narodową reprezentację, która ostatecznie sięgnęła po zwycięstwo.









