Pojawiła się na meczu i od razu przyciągnęła uwagę. Przyszła królowa nie była sama

plejada.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Księżniczka Ingrid Alexandra i książę Sverre Magnus


Księżniczka Ingrid Aleksandra wraz z młodszym bratem, księciem Sverrem Magnusem, pojawiła się na trybunach podczas meczu Norwegii z Senegalem na mistrzostwach świata w piłce nożnej. Dzieci następcy tronu z entuzjazmem wspierały narodową reprezentację, która ostatecznie sięgnęła po zwycięstwo.
Idź do oryginalnego materiału