🌹 Podziękowania dla Dyrektor Żychlińskiego Domu Kultury 🌹

zedek.pl 2 dni temu

Podczas Gali Tanecznej Street Dance Studio, która odbyła się 20 czerwca, na ręce Dyrektor Żychlińskiego Domu Kultury, Magdaleny Modrzejewskiej-Rzeźnickiej, zostało przekazane wyjątkowe tablo przygotowane przez tancerzy i instruktorkę Street Dance Studio jako wyraz wdzięczności za wieloletnie wsparcie, życzliwość oraz wkład w rozwój działalności tanecznej w Żychlinie.

To dzięki otwartości na nowe inicjatywy, zaangażowaniu oraz nieustannemu wspieraniu młodych talentów możliwy jest rozwój zespołów, organizacja wydarzeń, wyjazdów i udział w konkursach, które przynoszą tyle euforii i sukcesów.

Dziękujemy za te piękne słowa i gest. Jednocześnie chcemy podkreślić, iż bez zaangażowania Pani Dyrektor, wsparcia Żychlińskiego Domu Kultury oraz stworzenia przestrzeni do rozwijania pasji nie byłoby tak wspaniałej społeczności Street Dance Studio, która dziś z dumą reprezentuje nasze miasto podczas licznych występów i turniejów.

Razem tworzymy miejsce, w którym młodzi ludzie mogą rozwijać swoje talenty, spełniać marzenia i przeżywać niezapomniane chwile.

tekst: Szymon Brylski

Idź do oryginalnego materiału