Piotr Kędzierski pożegnał się z widzami. Padły przejmujące słowa
Zdjęcie: Piotr Kędzierski w jasnej jeansowej koszuli i okularach siedzący w ogrodzie.
Piotr Kędzierski oficjalnie pożegnał się z widzami podcastu "WojewódzkiKędzierski". Na koniec drogi, którą od lat przemierzał razem z Kubą Wojewódzkim, udostępnił kilka zdjęć z ich gośćmi oraz przejmujący komunikat. "Kłaniam się Państwu nisko i do usłyszenia…" - zwrócił się do fanów.






