Olimpia Zambrów wygrywa kolejny mecz tego sezonu

zambrow.org 2 tygodni temu

W 5. kolejce IV ligi grupy podlaskiej sezonu 2024/2025 Olimpia Zambrów wygrywa mecz z drużyną Turośnianka Turośń Kościelna. Mecz Olimpia Zambrów vs. Turośnianka Turośń Kościelna odbył się w sobotę, 31 sierpnia na boisku w Zambrowie. W ramach 5. kolejki bieżącego sezonu grupy podlaskiej IV ligi zambrowski zespół wygrał 2:0. Pierwszą bramkę w meczu Olimpia Zambrów vs. Turośnianka Turośń Kościelna kibice mogli zobaczyć dopiero po przerwie meczowej. W 54. minucie spotkania zambrowianin Przemysław Jastrzębski celnie trafił do bramki przeciwników. Drugą i zarazem ostatnią bramkę dla Olimpii Zambrów strzelił Mateusz Jastrzębski w 62. minucie meczu. Olimpia Zambrów vs. Turośnianka Turośń Kościelna 2:0 (0:0) Olimpia wystąpiła w składzie: Paweł Rutkowski, Damian Jaczewski, Krystian Mantur, Marcin Kapica, Sebastian Dąbrowski, Przemysław Jastrzębski, Mateusz Jastrzębski, Junior Radziński, Sebastian Zabłocki, Michał Czarnecki, Karol Klich Rezerwowi : Patryk Wiśniewski, Igor Zalewski, Yegor Pinchuk, Kacper Różański, Mateusz Mus