Ogłoszenie o rekrutacji na wolne stanowiska pracy

teatr-rampa.pl 1 tydzień temu

Teatr Rampa na Targówku w Warszawie pracowników na wolne stanowiska pracy: Rzemieślnik teatralny – realizator światła.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i realizacja oświetlenia scenicznego oraz multimedialnego w trakcie prób i spektakli teatralnych,
  • obsługa techniczna sprzętu oświetleniowego oraz multimedialnego,
  • bieżące przeglądy, konserwacja i drobne naprawy urządzeń oświetlenia,
  • przygotowywanie dokumentacji oświetleniowej,
  • demontaż i montaż urządzeń oświetleniowych,
  • kontrola sprawności technicznej sprzętu oświetleniowego oraz multimedialnego,
  • obsługa stołu Compulite Vector oraz Compulite Vibe oraz programu multimedialnego Resolume Arena 6,
  • przygotowanie sprzętu scenicznego do prawidłowej realizacji zadań scenicznych.

Wymagania niezbędne:

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia, samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • kreatywność,
  • praca również w weekendy

Wymagania dodatkowe:

  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Warunki pracy:

  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • wynagrodzenie miesięczne 6.500,00 – 7.000,00 zł brutto
  • bezpłatny parking,
  • możliwość współtworzenia interesujących wydarzeń teatralnych,
  • Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego,
  • Współpraca z czołowymi artystami w zakresie światła scenicznego, scenografii oraz reżyserii,
  • Pakiet Multisport,
  • praca w kreatywnym zespole.

Wymagane dokumenty:

CV z informacjami o wykształceniu i opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej.

Dokumenty należy:

w terminie do dnia 1.10. 2024 r.

Składane CV musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z zapisami RODO, tj.: Zgadzam się na przetwarzanie przez Teatr Rampa na Targówku z siedzibą w Warszawie przy ul. Kołowa 20 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów procesu rekrutacyjnego/przyszłych rekrutacji*.

/*niepotrzebne skreślić/.

Kandydaci spełniający wymagania formalne i zakwalifikowani do rozmów kwalifikacyjnych zostaną powiadomieni o terminie spotkania telefonicznie lub e-mailowo w przypadku braku numeru telefonu.

Dokumenty aplikacyjne kandydata, który został wybrany w procesie rekrutacyjnym, zostaną dołączone do jego akt osobowych.

Idź do oryginalnego materiału