OGŁOSZENIE O REKRUTACJI NA WOLNE STANOWISKA PRACY

teatr-rampa.pl 2 dni temu

Teatr Rampa na Targówku w Warszawie pracowników na wolne stanowiska pracy:
Rzemieślnik teatralny – Montażysta sceny.

Zakres obowiązków:

  • montaż i demontaż dekoracji scenicznych,
  • załadunek i rozładunek oraz magazynowanie elementów dekoracji,
  • konserwacja i naprawa uszkodzonych elementów dekoracji,
  • obsługa techniczna prób oraz przedstawień,
  • drobne prace naprawcze w teatrze,
  • obsługa urządzeń mechaniki sceny

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie: średnie, średnie zawodowe, zawodowe,
  • zdolność do wykonywania pracy fizycznej i pracy na wysokości,
  • doświadczenie w pracach montażowych,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami warsztatowymi i elektronarzędziami,
  • dyspozycyjność
  • praca również w weekendy

Wymagania dodatkowe:

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności manualne.

Warunki pracy:

  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • wynagrodzenie miesięczne 5.500 zł brutto
  • bezpłatny parking,
  • możliwość współtworzenia interesujących wydarzeń teatralnych,
  • praca w kreatywnym zespole.

Wymagane dokumenty:

CV z informacjami o wykształceniu i opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej.

Dokumenty należy:

w terminie do dnia 25 września 2024 r.

Składane CV musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z zapisami RODO, tj.: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Teatr Rampa na Targówku z siedzibą w Warszawie przy ul. Kołowa 20 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów procesu rekrutacyjnego/przyszłych rekrutacji*.

/*niepotrzebne skreślić/.

Kandydaci spełniający wymagania formalne i zakwalifikowani do rozmów kwalifikacyjnych zostaną powiadomieni o terminie spotkania telefonicznie lub e-mailowo w przypadku braku numeru telefonu.

Dokumenty aplikacyjne kandydata, który został wybrany w procesie rekrutacyjnym, zostaną dołączone do jego akt osobowych.

Idź do oryginalnego materiału