Nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich za chwilę! Wielu kibiców zastanawia się, kiedy nadejdzie kres kariery Kamila Stocha. Skoczek ma plan

zycie.news 2 tygodni temu

Choć na początku wydawało się, iż po odejściu Adama Małysza na scenie skoków narciarskich w Polsce zabraknie już równie utalentowanego zawodnika, który będzie sięgac po najwyższe stopnie podium, wygrywać kolejne Puchary Świata, Turnieje Czterech Skoczni i pobijąc rekordy to luke tę skutecznie zapełnił Kamil Stoch. Mistrz z Zębu w pewnym momencie przeskoczył choćby swojego wielkiego poprzednika.

Jak to jednak bywa, wszystko kiedyś się kończy. Utalentowany i niezwykle skromny Kamil Stoch ma już za sobą najlepsze lata, osiągnął poziom o którym marzą młodzi zawodnicy, stając się ikona. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy 36-letni zawodnik nie zamierza przypadkiem rozstać się ze sportem, który przyniósł mu rozgłos, wiele tytułów i spore dochody. Stoch gwałtownie stal się ulubieńcem kibiców ze względu na swoją skromność, tytaniczną pracę i miłość do skoków. Wszyscy będziemy za nim tęsknić!

Nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich za chwilę! Wielu kibiców zastanawia się, kiedy nadejdzie kres kariery Kamila Stocha. Skoczek ma plan

Kiedy jednak nadejdzie ten niewątpliwie smutny dzień? Z pewnością nie w tym sezonie, gdyż Kamil Stoch sumiennie przygotowuje się do nowych konkursów, które już za chwilę! Okazuje się jednak, iż zawodnik coraz częściej zastanawia się nad zakończeniem kariery. Ma choćby plan na to, co będzie robił po rozstaniu ze skocznią.

Okazuje się, iż tym planem jest… brak planu! Widać, iż Kamil Stoch chciałby nareszcie móc zapomnieć o ściśle wyznaczonych zadaniach, dopiętych na ostatni guzik grafikach. Swobodny oddech to jego największe marzenie – najlepiej w towarzystwie ukochanej żony. Para planuje podróż dookoła świata.

Będziemy mogli po prostu wsiąść do samochodu i spontanicznie wyznaczać przystanki. W każdym miejscu chciałbym spędzać tyle czasu, ile będę miał ochotę – przyznał, cytowany przez Goniec Sport.

Idź do oryginalnego materiału