„Nowa konstelacja” już do obejrzenia w Apple TV+

mobirank.pl 1 miesiąc temu

Jeśli spodobał Ci się film „Incepcja”, umieść serial science fiction pod tytułem „Nowa konstelacja” od Apple TV+ na swojej liście do obejrzenia.

Nowy thriller science-fiction Nowa konstelacja (tyt. oryg. Constellation) — z Noomi Rapace i Jonathanem Banksem w rolach głównych, zadebiutował z pierwszymi trzema odcinkami w środę 21 lutego 2024 roku w serwisie Apple TV+. Ten tytuł został opisany w niektórych wczesnych doniesieniach prasowych jako połączenie Grawitacji z Interstellarem.

Dzięki takim tytułom jak Silos, For All Mankind, Severance i Fundacja rok 2023 był rokiem, w którym Apple TV+ przekształciło się w potęgę oszałamiających tytułów science-fiction. Szczególnie ten ostatni to doceniony przez krytyków klejnot okrzyknięty „złotym standardem” telewizji science-fiction, a Nowa konstelacja, którego autorem jest scenarzysta i twórca Peter Harness, a producentem wykonawczym jest Michelle MacLaren z Breaking Bad, wygląda na to, iż będzie kolejną pozycją na tej rosnącej liście.

W Nowej konstelacji Rapace gra astronautkę imieniem Jo, która powraca na Ziemię po katastrofie w kosmosie. Ku jej przerażeniu, po powrocie wydaje się, iż brakuje kluczowych elementów jej życia. Na przykład znajduje w swoim domu fortepian – mimo iż nigdy wcześniej na nim nie grała. Wydaje się, iż Jo i jej córka nie mają już tej samej więzi, co doprowadziło jej córkę do lamentu w pewnym momencie: „Po prostu nie czuję, iż jesteś moją mamą”.

Banks gra Henry’ego, wyrachowanego przywódcę NASA, który stoi za katastrofą, której Jo doświadcza w kosmosie. Banks gra także brata bliźniaka Henry’ego, Buda, którego napędzają własne obsesje. Tymczasem Apple zajawiało, iż ten pełen akcji serial eksploruje mroczne zakamarki ludzkiej psychiki w kosmicznej przygodzie, która opowiada o kobiecie desperacko odkrywającej prawdę o ukrytej historii podróży kosmicznych.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun Nowej konstelacji:

źródło: Apple TV+

Idź do oryginalnego materiału