Pod szyldem kampanii „Muzyka Przeciwko Rasizmowi” Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” odbędzie się koncert zasłużonej punkrockowej kapeli Dezerter .
Muzycy grają nieprzerwanie od ponad 40 lat, a na ich koncerty przychodzi już trzecie pokolenie fanów. Przesłanie zaangażowanych społecznie utworów Dezertera przez cały czas jest aktualne.
Koncert odbędzie się 18 sierpnia w Słupsku na placu Zwycięstwa w ramach festiwalu Rock nad Słupią.
MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI: KONCERT DEZERTERA W SŁUPSKU
#MUZYKA #PRZECIWKO #RASIZMOWI #KONCERT #DEZERTERA #SŁUPSKU
Żródło materiału: Stowarzyszenie NIGDY WIĘCEJ




![Kochanowski zabrzmiał na nowo. Maria Peszek i Bartek Wąsik na Malta Festival [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Piesn-nocy-letniej.-Peszek-i-Wasik-graja-Kochanowskiego-fot.-Natalia-Nazar-07.jpg)













