Marta Kaźmierczak zostaje w Śląsku Wrocław

radiowroclaw.pl 2 godzin temu
Bramkarka Marta Kaźmierczak podpisała nową umowę ze Śląskiem Wrocław. Kontrakt będzie obowiązywał przez dwa kolejne sezony.
Idź do oryginalnego materiału