Margaret: zagryzałam zęby i robiłam rzeczy, których dziś bym już nie zrobiła

plejada.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Margaret


— Byłam pogubiona i niepewna, a próbowałam udawać, iż jestem bardzo pewna siebie. W którymś momencie zaczęłam się zastanawiać, czy w ogóle nadaję się do tego, co chcę robić. Pomyślałam, iż może powinnam rzucić muzykę w cholerę. (…) Wpadłam w depresję. To był dość ciężki dla mnie moment. Pamiętam, jak siedziałam na terapii i mówiłam, iż już nie chcę nagrywać i koncertować. Miało mi to przynosić radość, a sprawiało ból — mówi Plejadzie Margaret. Wokalistka szczerze opowiada o drodze, którą przeszła przez ostatnie lata.
Idź do oryginalnego materiału