Marcin Prokop pożegnał się z widzami. "To moje ostatnie wydanie »Dzień Dobry TVN«"
Zdjęcie: Screen z Dzień dobry TVN
W sobotę 27 czerwca z widzami "Dzień dobry TVN" przywitali się Dorota Wellman i Marcin Prokop. Jak się jednak okazało, dla prezentera to ostatnie wydanie programu. Do śniadaniówki wróci dopiero we wrześniu. — Muszę się z państwem pożegnać, bo przede mną stoją nowe wyzwania — tłumaczył.








