
Już od kilku miesięcy media spekulują o relacji Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. Każda ich publiczna wypowiedź ponownie rozgrzewa plotki o możliwym "powrocie". W najnowszym wywiadzie, artystka po raz kolejny odniosła się kontaktu z byłym mężem. "Z czasem emocje opadają i zaczynasz patrzeć na drugiego człowieka szerzej" - wyznała.