Magdalena Ogórek pochwaliła się sukcesem córki. "Jestem taka dumna!"
Zdjęcie: Magdalena Ogórek z córką
Magdalena Ogórek podzieliła się z obserwatorami radosną wiadomością. Jej córka wyleciała do Francji, by po raz pierwszy uczestniczyć w konferencji naukowej. Była gwiazda TVP nie ukrywała, jak bardzo jest z niej dumna.







