Maciej Kurzajewski skomentował nagranie Hakiela z Cichopek. Fan: „Ale tupet”

party.pl 2 tygodni temu

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek poznali się podczas treningów do „Tańca z Gwiazdami”. Para wygrała „Kryształową Kulę”, a następnie zakochała się w sobie i była razem 17 lat. Cichopek i Hakiel uznawani byli za najlepszą parę polskiego show-biznesu. Doczekali się dwójki dzieci syna Adama i córki Heleny. Po wspólnych latach spędzonych razem okazało się, iż małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Początkowo wyglądało, jakby rozstanie przebiegało spokojnie, a byłe małżeństwo miało dobry kontakt. Nic bardziej mylnego. W pewnej chwili wszystko nagle się wydało. Obraz idealnych stosunków zburzył Hakiel, który stwierdził, iż Cichopek i jej nowy partner Maciej Kurzajewski „robią sobie z niego pożywkę”. Hakiel wspominał o detektywie, który miał sprawdzać wierność byłej żony. Cichopek nie skomentowała słów byłego męża.

Maciej Kurzajewski skomentował nagranie Hakiela z Cichopek

Na Instagramie Marcina Hakiela przez cały czas widnieją archiwalne wspólne zdjęcia z Katarzyną Cichopek. Nie brakuje również nagrań, na których możemy zobaczyć, jak tańczy z byłą żoną. Można by powiedzieć, iż to nic dziwnego, ponieważ małżeństwo było ze sobą przez wiele lat, ale uwagę zwraca jeden mały szczegół. Fani przez cały czas komentują posty sprzed lat na profilu tancerza. Marcin Hakiel będąc jeszcze ze swoją byłą żoną, opublikował jedno z pięknych wspomnień i napisał:

Od tej rumby wszystko się zaczęło...

W poście widać jak on i ukochana razem tańczą. Fani przez cały czas wspominają tamten czas, co widać po jednym z komentarzy, który zamieszczony został zaledwie parę tygodni temu:

To było mistrzostwo! Do tego tańca wyjątkowo lubię wracać
Natasza Mludzik/TVP/East News

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zalana łzami. Fanka reaguje: „Płakałam razem z Tobą”

Jak się okazuje wiernym fanem zdjęć Hakiela, był Maciej Kurzajewski, który pod wieloma fotografiami, nie tylko ze swoją obecną partnerką dawał „serduszka”. Ale to jeden konkretny post sprzed prawie czterech lat zwraca na siebie największą uwagę. Na nagraniu reklamy „Akademii Tańca Hakiela” widzimy Katarzynę Cichopek wędrującą tanecznymi krokami, w objęcia męża. Filmu nie pominął Kurzajewski, który niedługo po jego dodaniu napisał:

Pięknie Dzieciaki!

Jedna z fanek Hakiela sprytnie zauważyła komentarz dziennikarza i postanowiła krótko i na temat napisać, co sądzi o skomentowaniu filmu Hakiela przez Kurzajewskiego.

Ale tupet
- odpowiedziała na komentarz obecnego partnera Cichopek obserwatorka.

W tym czasie Hakiel i Kurzajewski prawdopodobnie byli w dobrych kontaktach, ponieważ tancerz polubił komentarz obecnego narzeczonego swojej byłej żony. Pomimo rozwodu Marcin Hakiel nie zrezygnował z tanecznych postów. Na jego social mediach regularnie możemy zaobserwować nagrania z nową partnerką taneczną.

Instagram Embed
url: https://www.instagram.com/p/CASY9STHs0q/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==
Instagram@MarcinHakiel
Pawel Wodzynski/East News
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Idź do oryginalnego materiału