Kultowy „Teleexpress” ma już 40 lat. Maciej Orłoś wspomina początki

pomponik.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Maciej Orłoś świętuje 40-lecie programu Teleexpress.


Dokładnie 26 czerwca 1986 roku w polskiej telewizji pojawiła się nowość. To właśnie wtedy na ekranach zadebiutował "Teleexpress" - dynamiczny, pełen humoru i tworzony przez młodych ludzi format, który błyskawicznie zdobył popularność. Dziś format świętuje swój wielki jubileusz 40-lecia. Z tej okazji jej gospodarz, Maciej Orłoś, powraca pamięcią do analogowych początków pracy.
Idź do oryginalnego materiału