Krytyka Polityczna prowadzona jest przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego. W środę 25 czerwca na walnym zebraniu członkinie i członkowie Stowarzyszenia przyjęli sprawozdanie merytoryczne i finansowe za rok 2024, a także wybrali nowy zarząd.
Pięcioletnia kadencja poprzedniego zarządu dobiegła końca. Bardzo dziękujemy Joannie Tokarz, Joannie Wowrzeczce, Michałowi Boruckiemu, Mikołajowi Sysce i Sławomirowi Sierakowskiemu za ich pracę na rzecz organizacji.
W nowo wybranym zarządzie ponownie znalazł się Sławomir Sierakowski, a po raz pierwszy dołączyli Igor Stokfiszewski i Agnieszka Wiśniewska.
Agnieszka Wiśniewska w maju przekazała stanowisko redaktorki naczelnej dziennika Krytyki Politycznej Kai Puto. Tak jak zapowiedziała, została w organizacji.
Od teraz Agnieszka będzie pełniła funkcję prezeski zarządu stowarzyszenia, czyli szefowej Krytyki Politycznej. W latach 2016–2025 była redaktorką naczelną KP, a do 2015 koordynowała działalność klubów Krytyki Politycznej. Jest autorką biografii Henryki Krzywonos Duża Solidarność, mała solidarność i wywiadu-rzeki z Małgorzatą Szumowską Kino to szkoła przetrwania.
Agnieszka Wiśniewska zastępuje na stanowisku Sławomira Sierakowskiego, współzałożyciela Krytyki Politycznej, który funkcję prezesa pełnił od chwili powstania stowarzyszenia 20 lat temu. Sierakowski jest socjologiem, publicystą, absolwentem MISH na UW. Pracował pod kierunkiem Ulricha Becka na Uniwersytecie w Monachium. Był stypendystą German Marshall Fund, wiedeńskiego Instytutu Nauk o Człowieku, uniwersytetów Yale, Princeton i Harvarda oraz Robert Bosch Academy w Berlinie. Jest członkiem zespołu „Polityki”, stałym felietonistą Project Syndicate i autorem w „New York Timesie”, „Foreign Policy” i „Die Zeit”.
Trzecią osobą wybraną 25 czerwca do zarządu stowarzyszenia jest Igor Stokfiszewski, dyrektor Społecznej Instytucji Kultury Krytyki Politycznej Jasna 10. Igor jest badaczem, uczestnikiem i inicjatorem działań z zakresu kultury społecznej, teatru wspólnoty i sztuki zaangażowanej, a także aktywistą. Wydawnictwo Krytyki Politycznej opublikowało jego dwie książki – Zwrot polityczny (2009) oraz Prawo do kultury (2018).
Zarząd został wybrany na pięcioletnią kadencję.