Korona długo grała o niespodziankę - w końcówce górą jednak Gladiator

plonszczak.pl 2 tygodni temu
No i mieliśmy to, na co kibice naszych drużyn w A klasie czekali - derbowy pojedynek Gladiatora z Koroną. Jesienią były duże emocje, i wygrana słoszewian po wyrównanym boju 5:4. Teraz do 69 minuty goli nie było żadnych, a potem faworyt pewnie przechylił szalę na swoją stronę.

Korona do Słoszewa na mecz derbowy przyjechała w sobotę, 27 kwietnia. Gladiator to całkowity dominator tegorocznego sezonu, ale wielu obserwatorów naszej lokalnej piłki, wietrzyło... choćby niespodziankę.

Ale realnie - zważywszy na aktualny potencjał obu drużyn - o takową było trudno. Do takiego scenariusza, Korona musiałaby zagrać super mecz, a jednocześnie Gladiator razić indolencją strzelecką.

I tak, długo... jednak było. Zawodnicy z Karolinowa robili co mogli, by neutralizować ofensywne poczynania gospodarzy, a słoszewianie rzeczywiście byli nieskuteczni.

Niespodzianką pachniało jednak tylko do - a może aż - 69 minuty, kiedy całkowita przewaga faworyta została