Komentarze po koncercie TVP w Radomiu. Widzowie piszą o playbacku

plejada.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Kasia Stankiewicz


Radom był gospodarzem drugiego koncertu trasy Lato z Radiem i Telewizją Polską. Widzowie oceniali występy artystów, oprawę sceniczną i jakość realizacji telewizyjnej. Kasia Stankiewicz zebrała skrajne opinie, część widzów zarzucała jej playback.
Idź do oryginalnego materiału