Jest nowa rada nadzorcza w Szpitalu Południowym w Warszawie

rmf24.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: /Radek Pietruszka /PAP


Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował o powołaniu nowej rady nadzorczej Szpitala Południowego. W jej skład weszli Anna Walicka-Dąbrowska, Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka oraz prof. Mariusz Bidziński.
Idź do oryginalnego materiału